top of page

 Smażalnia Pstrąga Osmelakowa Dolina

Zanurz się w magicznej atmosferze górskiej przyrody i delektuj się świeżością i smakiem naszych wyjątkowych pstrągów w smażalni położonej na urokliwej polanie, otoczonej górami i lasem.

Godziny otwarcia CZERWIEC

poniedziałek  11:00 - 19:00

piątek - sobota - niedziela  10:00 - 19:00

wtorek - czwartek NIECZYNNE

Smażalnia czynna jest sezonowo- od kwietnia do października

Brak płatności kartą

(Płatność możliwa również w )

Nasze pstrągi

Nasza smażalnia specjalizuje się w przyrządzaniu świeżych pstrągów, złowionych w pobliskim stawie. Dzięki niezmiennej recepturze od ponad 25 lat każda ryba jest starannie przygotowywana i smażona zachowując świeżość i nabierając maślanego smaku.
Naszą rybę podajemy z chlebem, domową surówką z białej kapusty oraz z frytkami.

Łowisko pstrąga

Dla doświadczonych wędkarzy, posiadających własną wędkę i umiejętności, istnieje możliwość skorzystania z łowiska pstrąga. Nie przeprowadzamy instruktażu z łowienia, ani nie wypożyczamy sprzętu wędkarskiego.

Niezwykła Lokalizacja

Nie jesteśmy zwykłą restauracją. Nasza smażalnia pstrąga zaprasza do odkrycia niepowtarzalnego uroku przyrody Gór Bystrzyckich. Położeni na skraju lasu, otoczeni malowniczymi lasami, polami i trasami wędrówek, oferujemy nie tylko wyjątkowe doznania kulinarne, ale także możliwość wszechstronnego odkrywania górskich atrakcji.

Dla miłośników pieszych wędrówek nasze okolice są prawdziwym rajem. Odkryj pobliskie szlaki, które zapewnią Ci niezapomniane widoki na okoliczne góry oraz zaskakujące spotkania z dziką przyrodą. Jeśli wolisz aktywność na dwóch kółkach, nasze tereny są doskonałym miejscem do przejażdżek rowerowych. 

Dla tych, którzy pragną spokojniejszego kontaktu z naturą, polecamy rozkoszne spacery po okolicy. Odkryj ukryte ścieżki, które prowadzą do urokliwych zakątków, gdzie czas płynie wolniej, a harmonia z naturą jest wyczuwalna w każdym kroku.
20230808_181212.jpg
bottom of page