Nasza piękna miejscowość

Spalona to mała miejscowość w Górach Bystrzyckich , oddalona o 10 km od Bystrzycy Kłodzkiej. Osoby spragnione ciszy i spokoju, znajdą tu doskonałe miejsce na wypoczynek, a turyści  zmotoryzowani ,mogą potraktować je , jako bazę wypadową w Kotlinę Kłodzką.  

 

Z okien naszego domu rozpościera się wspaniały widok na dolinę, wśród gór i lasów.

 

W Spalonej funkcjonuje Schronisko PTTK "Jagodna", gdzie można spróbować wyśmienitej kuchni.

 

Dla osób lubiących zimowe szaleństwo mamy w ofercie ratrakowany, sztucznie naśnieżany stok narciarski o długości 350m z wyciągiem talerzykowym, ponadto dla osób lubiących narciarstwo klasyczne Spalona oferuje 27km przygotowanych tras narciarstwa biegowego i to wszystko w naszej uroczej miejscowości Spalona. Więcej informacji uzyskasz także na stronie oraz spalona.com.pl

 

Natomiast w okresie letnim na turystów czeka teren zielony ,przygotowany między innymi na rodzinne pikniki/miejsce na ognisko i grilla/przy którym , znajduje się  łowisko pstrąga, którego można samemu złowić, a my ... go smacznie usmażymy, Nasz pstrąg jest najlepszy w całej Kotlinie Kłodzkiej.

 

Ze Spalonej możemy w krótkim czasie dostać się do ciekawych miejsc turystycznych ziemi kłodzkiej, którymi między innymi są:

YUN00521
YUN00518
YUN00521
YUN00342

© 2023 by Osmelakowa Dolina. Proudly created with Wix.com

YUN00521